המסלול הירושלמי להכשרת רקדנים

להקת קולבן דאנס בשיתוף התיכון לאמניות

המסלול להכשרת רקדנים גובש במטרה לתת מענה לרקדניות ורקדנים מוכשרים ,מצטיינים ונלהבים מהגיל הרך ועד תלמידי תיכון, המגלים עניין, סקרנות ושואפים לטפח קריירה מקצועית בתחום המחול.

ההרשמה לשנת 2023/24 בעיצומה!

השאירו פרטים להרשמה ומידע נוסף 

תכנית הלימודים

תוכנית הלימודים שלנו שמה דגש על פיתוח מיומנויות ריקוד מקיפות, תוך התמקדות בסגנונות וצורות ריקוד שונות ומציעה סילבוס רחב המותאם לשלב ההתפתחותי של התלמידים ע"פ גיל ורמת השליטה במיומניות המחוליות. 

מסלול לרקדנים השואפים להתקבל למגמת מחול בתיכון לאמנויות

 ע"י חשיפה לפעילות המגמה :שיעורים, סדנאות, מופעים. בנוסף התכנית מספקת הזדמנויות ייחודיות להציץ להיבטים המקצועיים של עולם המחול, דרך סדנאות בלעדיות של להקת מחול קולבן דאנס עם כוריאוגרף הלהקה פרופ' אמיר קולבן ורקדני הלהקה, בהן התלמידים ילמדו קטעים מהרפרטואר העשיר ויקבלו גישה לצפייה במופעי הלהקה בתאטראות השונים.

מתי מתחילים?

המסלול הירושלמי להכשרת רקדנים יחל את פעילותו ב 01 לספטמבר 2023

צוות מורים

צוות המורים שלנו, משמשים גם כמורים וגם מנטורים, ומעודדים את התלמידים לשאוף למצוינות תוך כיבוד הקול האמנותי הייחודי שלהם. המהות של הגישה שלנו טמונה במחויבות שלנו לספק מרחב פתוח ובטוח לניסוי, ופלטפורמה לצמיחה אישית וקולקטיבית.

מחול עכשווי

חוזק וגמישות משולבים בשיעור זה עם ביטוי אישי בביצוע תרגילי המחול. בשיעורים נפגוש גם סגנונות שונים של מוזיקה וקצבים, שיוסיפו לשיעור רוח טובה וכיף.

מחול עכשווי

לפרטים נוספים

בלט קלאסי

כאן נלמד את טכניקת הבלט הקלאסי שמשלבת דיוק פיזי, משמעת גופנית ויכולות וירטואוזיות עם תנועה אלגנטית מלאת תענוג.

בלט קלאסי

לפרטים נוספים

היפ הופ

פגישה אישית עם אלמנטים מכל תרבות ההיפ הופ: מחול, מוסיקה, ואמנות רחוב. סגנון זה מדגיש חיוניות, מוסיקליות, אנרגטיות וקואורדינציה מורכבת.

ג'אז מודרני

תנועה פיזית וזורמת בחלל שמשתמשת בקצבים מורכבים וקואורדינציה משוכללת. סגנון זה יוצר תענוג של שליטה גופנית ויכולת ביטוי אישי.

סוגי מנויים ורכישה

כיתת מצויינות |

400 פעמיים בשבוע
  •  

בלט קלאסי / מודרני

350 פעמיים בשבוע
  •  

בלט קלאסי / מודרני

250 פעם בשבוע
  •  

בייבי בלט / צעדים ראשונים במחול

210 פעם בשבוע
  •  

שנתקשר לספר לכם עוד? 

מלאו כמה פרטים קטנים כדי שנוכל לספר לכם על המסלול הירושלמי להכשרת רקדנים

או חייגו 052-3914930 כדי לדבר עם יועץ לימודים